מה חדש בעולם הקונדיטוריה?

Madeleine Mon Amour – בית קפה מעוצב בהשראה צרפתית בלב ברצלונה

חזית הקונדיטוריה. Photographer - VICUGO FOTO

חזית הקונדיטוריה. Photographer – VICUGO FOTO

בעלי המקום בנו תסריט שהגדיר מהו המקום המושלם עבורם, בית קפה קטן בבעלות בחורה בשם מדליין, מקום שמציע מאפים מדהימים שמיוצרים בעבודת יד ושוב מתארחות מדליין וחברותיה כאשר הן נפגשות לשתות תה של אחר הצהריים או קוקטייל שמפניה בשעות הערב. עם התסריט המוגדר, לוח השראה המבוסס על חנויות להלבשה תחתונה וחדרי שינה רומנטיים וקולקציה של קינוחים מעוצבים הם פנו למעצבים של Egue y Seta.

EGUE Y SETA המעצבים

EGUE Y SETA המעצבים

Daniel Pérez ו- Felipe Araujo מודים שלאחר השיחה הראשונה עם בעלי המקום הם לא היו בטוחים האם הם צריכים להתחיל ללבוש עקבים ומלמלות על מנת להוציא מתוכם את “הכוח הנשי הוורוד שלהם” או להעביר את הפרויקט לקולגה מהמין השני, הם בחרו באופציה הראשונה וכיום הם יודעים להבדיל בין כל גווני הוורוד לאחר שהצליחו לבצע את הפרויקט הכי נשי שלהם עד כה.

חלל נשי מזמין ורך. Photographer - VICUGO FOTO

חלל נשי מזמין ורך. Photographer – VICUGO FOTO

האתגר שעמד בפניהם היה ליצר אווירה אינטימית עם מראה אלגנטי, רך, נשי ומעט שובב עם קריצה לעיר האורות. התוצאה הסופית אינה חלל ורוד עם טול ותחרה אלא להפך, הוא נשי בצורה מעניינת יותר ויש בו חיבורים בין חומרים מנוגדים כמו בטון, עור משופשף, עץ כפרי, נחושת ומשטחים מבריקים שבולטים מתחת לתאורה רכה ונעימה המדגישה כל חלק בעיצוב.

ניגוד בין חומרים בכל רחבי החלל. Photographer - VICUGO FOTO

ניגוד בין חומרים בכל רחבי החלל. Photographer – VICUGO FOTO

מעטפת החלל מעוצבת בצורה אלגנטית המזכירה קופסת תכשיטים קטנה, החזית לרחוב כוללת ויטרינה גדולה ממוסגרת בפרופיל ברזל הצבוע בשחור ובווילונות ורודים העוזרים להדגיש את האווירה הפריזאית.

פתרון כולל למיתוג הגרפי כחלק מהעיצוב. Photographer - VICUGO FOTO

פתרון כולל למיתוג הגרפי כחלק מהעיצוב. Photographer – VICUGO FOTO

כל החלל מיצר דו שיח של ניגודים, הקירות מחופים במשטחים של עץ צבוע בגימור מבריק עם בטון חשוף ועליו ציור ידני של קו הרקיע של פריז, ריצוף עץ עתיק מהווה רקע למפות וחרסינה לבנה וצורת הריפוד המסורתית קפיטונאז’ מיושמת על עור משופשף ובלוי.

השירותים. Photographer - VICUGO FOTO

השירותים. Photographer – VICUGO FOTO

המעצבים  Daniel Pérezו- Felipe Araujo מנהלים יחדיו את הסטודיו לעיצוב Egue y Seta המאגד מספר מעצבים מתחומים שונים שנותנים מענה כולל לפרויקטים המגיעים לסטודיו, כאשר ההתמחות היא עיצוב לעסקים תוך התייחסות למיתוג עסקי ושיפור מכירות על מנת לייצר חוויה כוללת המשפרת את כל פני העסק.

שילוב של עץ צבוע מבריק וקירות בטון מוחלקים. Photographer - VICUGO FOTO

שילוב של עץ צבוע מבריק וקירות בטון מוחלקים. Photographer – VICUGO FOTO

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]