מה חדש בשבדיה?

בשנה האחרונה הסתיים פרויקט Villa E של Stringdahl Design בניהולו של האדריכל Tomas Wien. הווילה החדשה מאופיינת בעיצוב נקי, מינימליסטי בעל מאפיינים סקנדינביים היוצרים יחד בית משפחה מזמין, נוח המותאם לצרכים של בעלי הבית.

סלון הצופה אל הנוף - photography - Matt Watts

סלון הצופה אל הנוף – photography – Matt Watts

הווילה ממוקמת על קצה של צוק והיא המבנה הגבוה ביותר בסביבה, נתון שהגדיר את תכנון המבנה ברמה הטכנית וברמה העיצובית. את הקומה הראשונה של הבית חצבו באבן כדי לאפשר את כל השטחים הנדרשים וכל הפתחים בבית תוכננו כדי להכניס את הנוף המרשים לכל אחד מחללי הבית.

פינת אוכל - photography - Matt Watts

פינת אוכל – photography – Matt Watts

הקומה הראשונה כוללת את המוסך, את חלל הכניסה, המטבח, הסלון, פינת האוכל, פינת קריאה וחללי שירות. בקומה העליונה תוכנן גג קשתי היוצר חללים בעלי צורניות ייחודית ואווירה אינטימית ורגועה, הקומה כוללת את כל החדרים הפרטיים של בעלי הבית – חדרי שינה, חדרי אמבטיה, חדר ארונות, חדר עבודה ומרפסות.

גרם מדרגות חשוף - photography - Matt Watts

גרם מדרגות חשוף – photography – Matt Watts

הבית משלב מגון חומרים בצורתם הטבעית המתחברים לטבע הנשקף מכל פינה של הבית, הרצפה מחופה בבטון מוחלק, הרהיטים משלבים עץ בגוונים בהירים וטקסטיל רך, המדרגות המחברות בין הקומות משלבות קונסטרוקציית מתכת, מדרכי עץ ומעקה זכוכית ואחד הקירות הראשיים מחופה בלבנים כהות הממשיכות גם למרפסת.

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]