מה עושים נגד נמלים במטבח?

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

מטבחים מעוצבים אישית במחירים הזולים בישראל !

רוצים את מטבח החלומות? כזה שתוכלו להגיד שרק לכם יש כזה?
חייגו 072-3934091 או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

נמלים שחורות קטנות? נמלים קטנות צהובות? נמלים גדולות יותר מסוגים שונים? כל אלו עשויות לפקוד את המטבח שלכם. הסיבה העיקרית ידועה ומוכרת, המטבח מספק לנמלים מספיק אוכל ולכן הן מגיעות. מה שרובכם לא מודעים אליו, הוא למה שיירות הנמלים לא פוסקות כאשר מבצעים ריסוס נגד נמלים עם חומר ביתי? במאמר הבא נסביר את התשובה לשאלה זו וגם איך נכון לטפל בנמלים במטבח.

למה שיירות הנמלים לא מפסיקות להגיע למטבח גם אחרי ריסוס ביתי?

לנמלים יש מטרה אחת פשוטה והיא לשרת את המלכה ולהביא עבורה ועבור הצאצאים אוכל אל הקן. לצורך מטרה זו, הן עומלות קשה ומשתפות פעולה אחת עם השנייה. ברגע שנמלה אחת או שתיים זיהתה כי המטבח שלכם הוא מקור מצוין לאוכל, היא קוראת לחברותיה. כך למעשה אתם רואים שיירות שלמות של נמלים שלא נעלמות. ריסוס על השיירה עצמה, אולי תהרוג את הנמלים שבביתכם, אך זה ממש לא ימנע מנמלים נוספות להגיע מהקן אל המטבח.

איך בכל זאת ניתן להיפטר מהנמלים במטבח?

הפתרון הראשון הוא ריסוס נגד נמלים ללא ריח המתבצע גם על שיירות הנמלים, בחריצים השונים שמהם הן נכנסות ומעקב אחר השיירה במטרה לרסס את הקן ולהשמיד אותו. רק השמדת הקן תביא לסיום שיירות הנמלים מהקן הספציפי אל המטבח. ריסוס זה אינו מסוכן לבני אדם וניתן לחזור אל הבית לאחר שעה מסיום העבודה.

הפתרון השני הוא שימוש בפיתיון. הפיתיון הוא למעשה ג'ל או גרגירים הנראים לנמלים כמו אוכל, אך הוא למעשה פיתיון רעיל. שיירת הנמלים מגיעה אל הפיתיונות, לוקחת אותם איתה אל הקן וכך מחסלת את כל הקן. פתרון זה יעיל מאוד כי זה חוסך למדביר ולכם את חיפוש הקן הנכון. הרי ליד בית אחד יכולים להיות מגוון רחב של קינים ולא תמיד השיירה תוביל אותנו אל כולם.

שילוב פתרונות הדברה על מנת להיפטר מהנמלים במטבח

מדביר שמבצע הדברה נגד נמלים באופן מקצועי, לרוב יציע לכם לבצע את שני הפתרונות יחד ובכך להגדיל את הסיכויים להיפטר מהנמלים לזמן ממושך. המדביר המקצועי יבחר את החומרים הנכונים לביצוע ההדברה ואתם תוכלו להנות ממטבח נקי מנמלים לתקופה יחסית ארוכה.

כמה תעלה לכם הדברה לנמלים במטבח?

עלות הדברת נמלים מתחילה ב-250 שקלים ועשויה להגיע גם ל-450 שקלים. השוני בין העלויות נקבע על פי סוג ההדברה, סוג החומר שמשלבים בה והאם על המדביר לחפש את הקינים בחצר הבית או במעטפת הבית.

כותב המאמר: יהונתן הלל מחברת הדברה סנטר

אז מה היה לנו בכתבה:
מטבחים מעוצבים אישית במחירים הזולים בישראל !

רוצים את מטבח החלומות? כזה שתוכלו להגיד שרק לכם יש כזה?
חייגו 072-3934091 או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

072-3934091
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!