מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

מטבחים קטנים מחיר – על חשיבות חלל המטבח בבתים בתרבות הישראלית, למה כיום ישנה התעניינות גדולה ופנייה אל עיצוב מטבחים בחללים קטנים וצפופים

בין אם אתם מתכננים לבנות את בית החלומות שלכם, בין אם אתם מעצבים כעת את הבית הראשון שלכם אי פעם, שמא החלטתם לקחת מטבח קיים ולבצע בו שיפוץ וחידוש טוטאליים – הכתבה הבאה מתאימה במיוחד עבורכם! בכתבה הבאה נסביר לכם על החשיבות של החלל אשר קרוי מטבח בבית שלכם, וכיצד לעצב מטבחים קטנים מחיר בצורה המועילה והאפקטיבית ביותר.

מטבחים קטנים מחיר – מטבח הוא החלל המשמעותי והמרכזי באופי בית המגורים הישראל –

אילו גדלתם בבית ארץ ישראלי טיפוסי, כנראה שהעברתם שעות רבות במטבח, ראיתם את אמא משקיעה את כל שעות הפנאי שלה ביום בבישול במטבח, או שהתאספתם עם חברי המשפחה שלכם לפחות אחת לשבוע במטבח הבית שלכם. ולא בכדי, המטבח בתרבות הישראלית/ יהודית הוא עמוד הטווח המשמעותי והחשוב ביותר במבנה הבית שלנו. המטבח מהווה חלל מרכזי לכינוס המשפחה, לאירוח אורחים בבית שלנו, וכמובן שנאכל במטבח את מרב הארוחות שלנו במהלך השבוע. בשל כך, משפחות ישראליות רבות שנמצאות בפני צומת דרכים משמעותית של תכנון ועיצוב ביתם משקיעים מחשבה רבה ועמוקה בתכנון ועיצוב המטבח בבית שלהם.

בכתבה הבאה נסביר לכם על החשיבות של החלל אשר קרוי מטבח בבית שלכם, וכיצד לעצב מטבחים קטנים מחיר בצורה המועילה והאפקטיבית ביותר.

 מטבחים קטנים מחיר – למה כיום ישנה התעניינות רבה ונהירה של ישראלים רבים לתכנן ולעצב מטבח קטן בגודלו?

אם הגעתם לכתבה הזו, כנראה שנתקלתם כבר יותר מפעם אחת במושג מטבח קטן, מטבח צפוף, מטבחים קטנים מחיר, ועוד. הסיבה לכך אינה סתמית ומקרית, שכן תופעה זו צועדת יד ביד עם גדילת האוכלוסייה בעולם ומעבר של אנשים רבים למחייה בערים סואנות וצפופות. זה לא סוד שאוכלוסיית העולם נמצאת בגדילה מתמדת, שלא צפויה לעצור או להפסיק בשנים הקרובות.

גדילת האוכלוסייה בכל העולם ובישראל בפרט, הביאה אנשים רבים בעולם ובארץ להחליט לעזור את המושבים, הקיבוצים, והישובים הקטנים ולהחליט לעבור לערים מרכזיות ועמוסות. הנהירה הזאת של משפחות רבות ואנשים רבים לערים מרכזיות, יצרה דבר נוסף מלבד מטבחים קטנים מחיר – גודל הדירות והבתים בערים הולך וקטן מיום ליום ומרגע לרגע. על פי מחקר שבוצע ופורסם בעיתון מרכזי בארץ, תוך 10 שנים גודל הדירה הממוצעת בתל אביב, העיר הגדולה והמרכזית ביותר במדינת ישראל הצטמצם וירד בכ35 אחוזים, אחוז גדול מאוד עד בלתי נתפס!

אם הגעתם לכתבה הזו, כנראה שנתקלתם כבר יותר מפעם אחת במושג מטבח קטן, מטבח צפוף, מטבחים קטנים מחיר, ועוד.

מטבחים קטנים מחיר – הירידה המשמעותית בגודל הדירה הממוצעת בעיר הביאה לשינוי גדול בעיצוב ותכנון מטבחים בשנת 2022

ירידת הגודל הממוצע של דירה במדינת ישראל ובעולם ככלל, יצרה אפקט מובן מאליו – הגודל שניתן להקציב למטבח ממוצע בדירה הלך וקטן גם כן. ירידה זו גרמה לתחום שלם להיות זקוק לחישוב מסלול מחדש – עד לכדי המצאה מחדש של תחום עיצוב המטבחים. הצורך בבנייה של מטבח נוח, יפה, אסתטי, ושימושי בדירה קטנה ניכר מאוד בימינו, וכיום חברות עיצוב ותכנון מטבחים רבים עושים את כל מה שהם יכולים לעשות על מנת להמציא טכנולוגיות חדשות, פטנטים מרהיבים, ועל מנת לחשוב מחוץ לקופסה בכדי לעצב מטבחים קטנים מחיר.

וכיום חברות עיצוב ותכנון מטבחים רבים עושים את כל מה שהם יכולים לעשות על מנת להמציא טכנולוגיות חדשות, פטנטים מרהיבים, ועל מנת לחשוב מחוץ לקופסה בכדי לעצב מטבחים קטנים מחיר.

מטבחים קטנים מחיר – מה עלינו לקחת בחשבון כאשר אנחנו מתחילים לעצב מטבח קטן בבית שלנו?

  • תכנון מוצרי החשמל שנקנה ושטחי האכסון שלהם הדבר המשמעותי ביותר והמרכיב העיקרי אשר תופס את הנפח המשמעותי והעיקרי ביותר במטבח שלנו הוא מוצרי החשמל הרבים שמטבח בימינו מכיל. בעקבות ריבוי מוצרי החשמל שמטבח ממוצע בשנת 2022 מכיל, מוצרי החשמל הללו זקוקים למקומות אכסון רבים בעצם. בעזרתם חשיבה על מוצרי חשמל קטנים אשר מתאימים למטבח שלכם, תוכלו לחסוך מקום רב מאוד במטבח שאתם מתכננים!
  • פלטת הצבעים שתאפיין את המטבח מחקרים רבים מראים את הקשר בין הצבע הלבן, וככלל כל קשת הצבעים הבהירה על תחושת המרחב והצפיפות בחללים סגורים. מחקרים אלה מראים על קשר ישיר בין צבעים בהירים לבין תחושה של מרחב, ומעין אשליה של שטח גדול יותר. זו הסיבה לכך שמטבחים רבים כיום מעוצבים בצבע לבן, בשל הצורך הרב והרצון של אנשים להרגיש בשטח פתוח יותר בצורה משמעותית מאשר השטח והמרחב אשר קיימים במציאות.

אז כמה בכל זאת יעלה לי לעצב או לחדש מטבח קטן?

המחיר של עיצוב, חידוש או החלפה של מטבח קטן ישן בחדש משתנה ותלויה במגוון של פרמטרים וקריטריונים שבסופו של דבר משפיעים על המחיר.

  1. גודל החלל – כמובן שיש הבדל בין מטבח בגודל של 20 מ“ר לבין חלל בגודל של 30 מ“ר. כדי שנוכל לקבוע את העלות הסופית של מטבח חדש קטן, צריך להתייחס לעוד שיקולים.
  2. משטח עבודה- השוק מציע קשת רחבה של משטחי עבודה העשויים ממגוון של חומרי גלם. למעשה, מדובר באחת הבחירות הכי חשובות שנעשה. משטח שיש טבעי איכותי כמו קוריאן למשל או גרניט פורצלן, יעלה לנו הרבה יותר בהשוואה למשטח שיש סינטטי כמו למשל אבן קיסר. גם בוצ‘ר יכול להוזיל את העלות של המטבח.
  3. מכשירי חשמל – ככל שמכשירי החשמל שנבחר יהיו מתקדמים יותר, הדבר ישפיע על העלות הסופית של המטבח. חשוב לזכור כי למשל אם נבחר מכשירי חשמל אינטגרליים אשר משתלבים בקו אחד עם הארונות, הדבר משפיע על העלות הסופית של המטבח.

גם הריצוף, פתרונות האחסון, העיצוב ומאפיינים נוספים כמו בחירת אדריכל ו/או מעצבת פנים משפיעים על המחיר. העלות הממוצעת לעיצוב וחידוש מטבח קטן נעה בין 15,000-50,000 ש“ח.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

אז מה היה לנו בכתבה:

הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

מטבח פרובנס יוקרתי

מטבח פרובנס יוקרתי

אין עוררין שהמטבח הוא אחד החלקים החשובים בבית שבשיפוץ שלו אנו משקיעים זמן רב, מחשבה רבה וכפועל יוצא משקיעים גם כסף רב. בסופו של יום

עיצוב מטבחי השף

במטבחים במסעדות ובחברות ההסעדה הם מטבחים שיש בהם שילוב מנצח של פונקציונליות ומראה יפהפה. זו הסיבה שנעזרים במעצב פנים שהוא מקצועי בנישה זו ולכן הוא

כאשר אנו מתחשבים בכל הגורמים הללו, אנחנו יכולים לתכנן את חלל המטבח בדירה בצורה הרבה יותר טובה

מטבחי חוץ קטנים

מטבח הוא חלל סופר חשוב בבית שלנו. אנחנו מבשלים בו, אופים בו, מטגנים וצולים, אנחנו מכינים בו את האוכל שאנחנו הכי אוהבים. בנוסף, המטבח שלנו

מה עושים נגד נמלים במטבח?

נמלים שחורות קטנות? נמלים קטנות צהובות? נמלים גדולות יותר מסוגים שונים? כל אלו עשויות לפקוד את המטבח שלכם. הסיבה העיקרית ידועה ומוכרת, המטבח מספק לנמלים

צרו קשר ותרוויחו מעבר דירה בציק' צאק'!

מטבח פרובנס יוקרתי

מטבח פרובנס יוקרתי

אין עוררין שהמטבח הוא אחד החלקים החשובים בבית שבשיפוץ שלו אנו משקיעים זמן רב, מחשבה רבה וכפועל יוצא משקיעים גם כסף רב. בסופו של יום

קרא עוד »

עיצוב מטבחי השף

במטבחים במסעדות ובחברות ההסעדה הם מטבחים שיש בהם שילוב מנצח של פונקציונליות ומראה יפהפה. זו הסיבה שנעזרים במעצב פנים שהוא מקצועי בנישה זו ולכן הוא

קרא עוד »
כאשר אנו מתחשבים בכל הגורמים הללו, אנחנו יכולים לתכנן את חלל המטבח בדירה בצורה הרבה יותר טובה

מטבחי חוץ קטנים

מטבח הוא חלל סופר חשוב בבית שלנו. אנחנו מבשלים בו, אופים בו, מטגנים וצולים, אנחנו מכינים בו את האוכל שאנחנו הכי אוהבים. בנוסף, המטבח שלנו

קרא עוד »