מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

מטבח כפרי מודרני שמנת – מה מאפיין מטבח כפרי מודרני שמנת

מטבח כפרי מודרני שמנתמטבח כפרי מודרני שמנת המטבח הוא הלב הפועם של חלל הבית הישראלי

אם מסתכלים על מבנה הבית הישראלי הטיפוסי, לא ניתן להתעלם ולא לרגע אחד, מהחשיבות הגדולה של חלל המטבח במבנה הבית הישראלי. חלל המטבח הוא ללא ספק אחד החללים המנוצלים ביותר בכל בית על ידי דרי הבית, זאת כאשר מעבר לשימוש הטיפוסי של המטבח בתור החלל הייעודי לבישול ארוחות ואכילתן, המטבח מהווה גם כלי חברתי אדיר מקום למפגשים משפחתיים, חלל מתאים לאירוח בבית, מקום שבו מציין אירועים, חגים, ומועדים, ועוד

בשנים האחרונות אנו עדים לסגנונות עיצוב ובנייה חדשים של מטבחים, אשר באים על מנת להדגיש את האווירה החמימה במטבח, את אווירת המשפחתיות, וכדי להדגיש כי המטבח הוא חלל מזמין לאירוח ולקבלת פנים של אורחים בביתנו. סגנון עיצוב שהתפתח בשנים האחרונות ותפס פופולאריות גדולה בהקשרים הללו, הוא סגנון עיצובי של מטבח כפרי מודרני שמנת. ניתן לבנות מטבחים שלמים בסגנון כפרי מודרני, או לבחור להעניק למטבח שלנו רק אלמנטים בודדים של מטבחים כפריים, ובשני המקרים הסיטואציה תהינה זהה העיצוב הכפרי יעזור לכם להרגיש כמה שיותר בבית, ויגביר את תחושת החמימות והאירוח בחלל המטבח שלכם.

מטבח כפרי מודרני שמנת מה היא ההגדרה בכלל של מטבח כפרי?

כשמדברים על מטבחים כפריים, או על מטבח כפרי מודרני שמנת, אזי שמושג זה מתייחס בסופו של דבר למספר מסוים של סגנונות עיצוביים שונים, אשר לעתים נראים בתצורה שונה יחסית כאשר אנחנו מסתכלים על המוצר הסופי. בסופו של דבר, אחד הערכים החשובים והמובילים של עיצוב מטבחים כפריים, זה שמטבחים כפריים מושפעים בסופו של דבר מהסביבה החיצונית, ומהאזור שבו המטבח מעוצב בו. המטרה היא כאמור לקחת אלמנטים מהסביבה החיצונית, ולשלב אותם במטבח שאנחנו בוחרים לעצב. בו זמנית, הסגנון העיצובי של מטבחים כפריים וקווי המחשבה של עיצוב מטבחים כפריים הם זהים זאת כאשר בכל הטבחים הכפריים נוכל למצוא מתן דגש וחשיבות לשילוב של אלמנטים טבעיים במטבח, יחד עם שילוב של ההיסטוריה של המקום בעצמו. יתר על כן, מטבחים כפריים הם מטבחים אשר מדגישים את הפשטות והנוחות בבניית המטבח, זאת כאשר מטבחים כפריים מכילים תחתם מאפיינים ספציפיים המתייחסים לקשת הצבעים, חומרי הגלם השונים, ולאדריכלות בבניית ותכנון המטבחים.

מטבח כפרי מודרני שמנת מה הם המאפיינים השונים של המטבחים הכפריים?

כפי שעלה בשורות הקודמות, למטבחים כפריים מודרניים ישנם קשת רחבה של מאפיינים אשר מזוהים עם מטבחים אלה החל משלב הרעיון והתכנון, וחלה בשלב הביצוע, החומרים הדרושים, וכו. להלן חלק מהמאפיינים של מטבח כפרי מודרני שמנת:

  • חומרי גלם – בסופו של דבר מטבחים כפריים מאופיינים דרך שימוש בחומרי גלם אשר מוגדרים בתור טבעיים. החל מעץ מלא, אריחים קרמיים טבעיים, אבן, ועוד, המטבח הכפרי שואב השראה ומשתמש בכל מה שמגיע מהטבע.
  • קשת צבעים – ישנן דרכים רבות להכניס את הכפריות למאפייני קשת הצבעים של המטבח, וגם כן, מדבור על תחום ורסטילי ורחב, זאת כאשר ההשראה היא תמיד להשתמש בקשת צבעים שמתאימה לסביבה החיצונית, ומדגישה את הטבע.
  • אדריכלות – נהוג לעצב את המטבחים הכפריים בסגנון אדריכלי מעט מיושן, כך שאם בבית שלכם ישנם מאפיינים ישנם שכבר קיימים כמו ארובות, אח, קירות מחוספסים, ועוד, העת תכנון המטבח הכפרי תוכלו להדגיש את המאפיינים העתיקים הללו.

כמה יעלה לי לעצב מטבח כפרי מודרני שמנת?

בעיקרון, זה מאוד תלוי במגוון של מרכיבים, וקשה לאמוד מחיר מדויק. למשל, אחד הדברים שיותר משפיעים על המחיר של מטבח כפרי מודרני שמנת, הוא האם אנחנו בוחרים לחדש את המטבח או שאנחנו ממש מחליפים לגמרי את המטבח כולו וגם משפצים את החלל. למשל, אם אנחנו בוחרים רק לחדש את המטבח שלנו, אנחנו יכולים לעשות את זה על ידי החלפה של חזיתות הארונות, שינוי המשטחים המיועדים לעבודה וקניה מחודשת של אביזרי ומוצרי החשמל, תהליך שיכול להסתכל ב-15,000-25,000 שח. לעומת זאת, אם אנחנו ממש משפצים את המטבח שלנו ומעצבים אותו מאפס, כלומר הכל כולל הכל יהיה חדש לגמרי, המחיר יעלה וינוע בין 20,000-70,000 שח. קריטריונים המשפיעים על עיצוב ושיפוץ מטבח כפרי מודרני שמנת:

  1. גודל החלל- בדרך כלל, ככל שהחלל שלנו גדול יותר, ככה נצטרך להשקיע ביותר חומרי גלם ואז המחיר של השיפוץ יעלה בהתאמה
  2. חומרי גלם – יש המון סוגים של חומרי גלם שבאים לידי ביטוי בבחירת הארונות, החזיתות של הארונות, משטחי העבודה, האי, הרהיטים פינת אוכל וכסאות, הבר ועוד. ככל שחומרי הגלם אותם נבחר יהיו יוקרתיים ואיכותיים יותר, המחיר של המטבח יעלה בהתאמה. לכן, אם רוצים להוזיל מעט עלויות, ניתן לבחור בחומרי גלם איכותיים אבל סינטטיים ולא טבעיים כמו למשל תאית במקום עץ מלא, אבן קיסר במקום שיש וכדומה
  3. בעלי מקצוע- ככל שבעלי המקצוע שנבחר לעבוד איתם יהיו מקצועיות ומנוסים יותר, סביר להניח שהמחיר שנשלם יהיה גבוה יותר.
  4. דגם – בעוד יש דגמים משנים קודמות הנחשבים ליותר זולים, דגמים חדשים של חברות ומותגים מוכרים, יעלו יותר

כעת, כל שנותר לכם הוא להחליט במה אתם רוצים להשקיע יותר ובמה פחות, איך הייתם רוצים שהמטבח שלכם יראה, על אילו צרכים אתם רוצים שהוא יתן מענה ולצאת לדרך לתכנון ועיצוב החלל החשוב והמשמעותי ביותר בכל בית. זה הזמן גם לחשוב מחוץ לקופסא ולשדרג את החוויה הקולינרית שלכם במטבח הביתי

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

אז מה היה לנו בכתבה:

הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

מטבח קטן עם אי

כמה צריך לעלות מטבח חדש?

עלות מטבח חדש משתנה בהתאם לגודל ועיצוב החלל, בהתאם לסוג החומרים המשמשים בבנייה וכולי. העלות הממוצעת של מטבח היא בין 10,000 ₪ ל-15,000 ₪, אבל

צרו קשר ותרוויחו מעבר דירה בציק' צאק'!