מטבח פורמייקה שילף טיק

מטבח פורמייקה זה הוא למעשה מטבח העשוי פורניר שילף טיק, המחורץ בטכנולוגיה מיוחדת ומתקדמת של חירוץ חומר הבלעדית למטבחי דקור. המטבח מאובזר ביחידת מזווה בחיפוי *ניולק עם ידיות אינטגרליות. משטח המטבח מאובזר ביחידת מעלית חשמלית העולה בלחיצת כפתור ובתוכה ניתן למקם טלוויזיה בעלת מסך שטוח. עוד מאובזר המטבח בשני מקררי יין תחתונים בעלי תאורת לד ותנורים אשר בנויים כולם בצורה אינטגרלית בתוך יחידת הניולק. חיפוי הניולק אפשרי להזמנה ב-12 גוונים שונים שבניהם: שחור, אדום, לבן, ירוק תפוח, כחול, גווני אפור שונים, מוקה, קפוצ’ינו, נס קפה ועוד!

* ה”ניולק” הינו חומר אקרילי דמוי זכוכית מלוטשת המתאפיין בהיותו לא שביר ועמיד במיוחד מפני שחיקה. עמידותו הגבוהה של החומר באה לידי ביטוי בכך שאינו סופג מים, לחות ושמנים, עמיד בחומן הגבוה של קרני UVהמגיעות מהשמש, אינו דוהה לאורך השנים, אנטי- בקטריאלי ונחשב לבלתי שריט מאחר וניתן להעלים כל שריטה ע”י ליטוש פשוט וקל. בזכות כל היתרונות הללו מטבח פורמייקה זה יחזיק מעמד לאורך שנים כשהוא נראה ממש כמו חדש.

מטבח פורמייקה של דקור

אנחנו במטבחי דקור מתמחים בעיצוב מטבחים מכל הסוגים ומכל החומרים, לרבות פורמייקה, עץ ואחרים. כל המטבחים מתוכננים על ידי מעצבי המטבחים המנוסים שלנו, כך שלא משנה אם אתם מעוניינים להזמין מטבח פורמייקה או כל מטבח אחר – הם יוכלו לתכנן בצורה מדויקת את המטבח המעוצב שלכם. כל מטבח מפורמייקה שמיוצר אצלנו מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ובשילוב הגימורים הייחודיים והצבעים היפהפיים – תקבלו מטבח פורמייקה יוקרתי ועמיד לאורך זמן.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה לתכנון מטבח פורמייקה מתקדם ואיכותי – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]