מעצבת החודש היא אידית תשובה

אידית תשובה מעידה כי התמזל מזלה, רוב הפרויקטים שלה משקיפים לנוף קסום של ים ושמורת טבע והם הפכו לחלק בלתי נפרד מהפרויקטים שלה. זהו שינוי גדול עבור תשובה שהחליטה בשנת 2006 לעזוב את עולם ההייטק וללמוד עיצוב פנים. תשובה עוסקת בעיצוב דירות בפרויקטים, דירות יוקרה, פנטהאוזים ודופלקסים באזור נתניה ועיר ימים.

אידית תשובה אדריכלית החודש

אידית תשובה אדריכלית החודש

 

תשובה מעידה כי רוב הפרויקטים שלה הם בסגנון מינימליסטי מודרני המתבסס על גווני לבן, שמנת ואפור ששומרים על סולידיות, ועליהם היא מוסיפה סטיילינג נועז המחבר את כל העיצוב יחד.

הדירה בה אנחנו מבקרים נמצאת בשכונת עיר ימים בנתניה, זוהי דירת פנטהאוז בפרויקט יוקרתי, בעלי הבית הם זוג בפרק ב’ של חייהם והם בנו בית שיתאים להם ולילדיהם. תשובה קיבלה חופש תכנוני ויצירתי ובחרה לעצב להם דירה מודרנית, נקייה, קלילה שעונה לכל הצרכים שלהם.

מטבח בעיצוב של אידית תשובה

מטבח בעיצוב של אידית תשובה

החלל הציבורי בדירה מוקף בחלונות גדולים המשקיפים לשמורת הטבע ולים, הדירה עוצבה בגווני אפור ולבן עם נגיעות של תכלת ובטון. המטבח תוכנן על מנת לתת מענה לבעלת הבית שמבשלת הרבה, תשובה תכננה עבורה אי רחב ופונקציונלי עם כיור וכיריים, חזיתות המטבח עשויות מניולק, חומר נקי ומודרני המשדר מראה יוקרתי ונבחר משטח דמוי קלקטה.

ערך מוסף: “אני מאמינה בקשר ישיר עם הלקוח תוך הקשבה לצרכיו ורצונותיו, יחס אישי וצמוד, במטרה לתת לו הרגשה שהוא חלק מפרויקט המהווה סוג של הגשמת חלום עבורו”.

הכי אוהבת בעבודה: “החלק האהוב עלי בעבודה הוא הרגע בסוף התהליך, שבו כל הדרך הארוכה שעברתי עם הלקוחות מתחברת לתוצאה מצוינת”.

מטבח בתכנון ועיצוב של האדריכלית אידית תשובה

מטבח בתכנון ועיצוב של האדריכלית אידית תשובה

המפגש עם דקור: “התחלתי לעבוד עם דקור כשהם היו ספקים של פרויקט בו עיצבתי דירה, התוצאה הסופית הייתה מצוינת וגם התהליך היה מהנה ולאחר מכך דקור הפכה לחברת הבית שלי”.

הכי אוהבת בעבודה מול דקור: “אני אוהבת את השירות המעולה שאני מקבלת בסניף הרצליה, החל מהמעצבת שאני עובדת אתה ועד לכל שאר אנשי הצוות שדואגים לכל שלבי הפרויקט”.

טיפ לסיום: “אני ממליצה ללקוח שבונה או משפץ לפנות למעצב או אדריכל מסוים רק לאחר שבדק את הסגנון שלו, ולבצע תיאום ציפיות כדי שהדרך להגשמת החלום תהיה חלקה ונעימה”.

מטבח לבן של האדריכלית אידית תשובה

מטבח לבן של האדריכלית אידית תשובה

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]