מעצבת החודש היא רוחלה לוינשטיין

אוגוסט-25016

לוינשטיין היא מעצבת רב תחומית, את חייה המקצועיים היא החלה כמעצבת גרפית, תחום בו עסקה במשך שנים רבות וניהלה משרד עצמאי ומצליח עם קהל לקוחות קבוע, לאחר קריירה עשירה היא עשתה הסבה לעיצוב תכשיטים ובמשך מספר שנים התכשיטים שלה נמכרו בחנויות מוכרות ברחבי הארץ. לתשוקה האמיתית שלה היא הגיעה לפני מספר שנים כאשר החליטה להגשים חלום ישן וללכת ללמוד עיצוב פנים.

במשך השנים לוינשטיין עיצבה עבור עצמה, את הדירות בהן גרה, ולמדה על בשרה את הדרך לעיצוב נכון, חכם, יעיל ואסתטי, כיום היא משתמשת בכל הידע שצברה עבור הלקוחות שלה במגוון פרויקטים של תכנון ועיצוב דירות.

לפי לוינשטיין החלק המרכזי ביותר בעיצוב הבית הוא עיצוב המטבח, “בעיני המטבח הוא לב הבית, מרכז ההתרחשות וכולם תמיד מבלים במטבח, לכן חשוב לי להקפיד להתחיל מעיצוב המטבח ולהמשיך לשאר הבית. אני מקפידה לתכנן מטבחים נוחים, עם משטחי עבודה מתוכננים היטב, פתרונות יצירתיים שמשפרים את הנגישות של החלל ואני בעיקר עוזרת ליצר חלל שיהיה נוח ללקוחות שלי”.

המטבח שבו אנחנו מבקרים הוא המטבח האישי של לוינשטיין, מכיוון שהסטודיו שלה נמצא בבית היא החליטה לעצב אותו ככרטיס ביקור שמשקף את הגישה העיצובית שלה. המטבח הינו מטבח בגודל בינוני, בצורת האות ח’, המשלב מספר חומרים – ניו לק, זכוכית ופורניר טיק. שני אלמנטים ייחודיים ששולבו במטבח מעידים על הגישה המיוחדת של לוינשטיין, הראשון הוא שולחן עם גלגלים הנשלף מתוך יחידות המטבח המספק משטח עבודה נוסף, שולחן ישיבה קטן או שולחן הגשה תומך לאירוח. השני הוא ארון מזווה בעומק של 30 ס”מ שמבטל את הצורך במגירות נשלפות ועונה על צורכי אחסון נקודתיים.

ערך מוסף: “העובדה שאני מתעסקת באומנות ובעיצוב כל החיים שלי משפיעה על כל הצדדים של העבודה שלי, מבחינתי כל פרויקט הא יצירת אומנות ואני משתפת את הלקוחות שלי בכל הידע והניסיון שיש לי”.

הכי אוהבת בעבודה: “אני אוהבת את שלב התכנון, השלב בו אני מקבלת את נקודת ההתחלה ויוצקת לתוכה את העיצוב החדש”.

המפגש עם דקור: “המפגש הראשון עם דקור היה במטבח המוצג, בחרתי בדקור לבית האישי שלי בגלל עושר החומרים ויכולות הביצוע הגבוהות, עבדתי מול שרון מסניף הרצליה ואני חושבת ששיתוף הפעולה בינינו הצליח ליצר מטבח שימושי ויוצא דופן”.

הכי אוהבת בעבודה מול דקור: ” אני אוהבת את ההקשבה ואת הניסיון הטכני של כל הצוות, השילוב של אלו יחד עם הקדמה הטכנולוגית והחומרים המגוונים אפשרו לי לקבל מטבח מיוחד שמשמש אותי באופן יום יומי וגם באופן המקצועי כאשר לקוחות מגיעים אלי הביתה”.

עוד קצת: “החוט המקשר בין כל תחומי האומנות שעסקתי בהם תמיד היה הקפדה שלי לפרטים הקטנים, תמיד הייתי מעניקה תשומת לב לכל השלבים ולכל החלקים של כל פרויקט והתוצאה תמיד הייתה מוקפדת בהתאם”.

rohale05

 

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]