מעצבת החודש

מעצבת החודש היא אידית תשובה

מעצבת החודש היא אידית תשובה.  צילום: רפאל בן דרור

מעצבת החודש היא אידית תשובה.
צילום: רפאל בן דור

בשנת 2006 החליטה אידית תשובה על מהפך, היא עזבה את עבודתה בתחום ההייטק והחלה בלימודי עיצוב פנים שבסיומם פתחה משרד עצמאי בו היא מתמקדת בתכנון ועיצוב דירות מסוגים שונים – דירות בפרויקטים, דירות יוקרה, פנטהאוזים ודופלקסים.

 צילום: רפאל בן דרור

צילום: רפאל בן דור

הסגנון השולט בעבודותיה של תשובה הוא הסגנון המודרני שמאופיין בקווים ישרים ובמינימליזם, למרות שזו נטייתה הטבעית תשובה מקפידה להקשיב לצרכים ולרצונות של לקוחותיה ומתאימה כל דירה לבעליה תוך שמירה על עקרונות מנחים. המשרד נמצא בעיר ימים ורוב הפרויקטים ממוקמים גם הם באותו אזור שבו יש כמות גדולה של בניינים חדשים שפונים לעבר הים. תשובה מסבירה כי הקרבה לים מגדירה פעמים רבות את העיצוב: “מרבית הלקוחות שלי קונים דירות באזור בגלל הנוף ואני מקפידה למקד את העיצוב שלי כדי שלא יתחרה בו”.

 צילום: רפאל בן דרור

צילום: רפאל בן דור

הדירה בה אנו מבקרים היא דירת פנטהאוז ששייכת לזוג אמריקאים, בעלי הבית ביקשו לתכנן דירה מודרנית ונקייה שתהיה בה הרגשה חמימה וביתית, כדי להשיג את המראה המבוקש בחרה המעצבת בשילוב צבעים של שמנת ואפור יחד עם נגיעות של עץ אלון. למטבח, שכולל כמות גדולה של ארונות, מוצרי חשמל אינטגרליים ואי בצורת האות ר’, נבחרו חזיתות צבועות בגוון שמנת.

 צילום: רפאל בן דרור

צילום: רפאל בן דור

ערך מוסף: “בשל מגוריי בעיר ימים אני מכירה את האזור ואת מרבית הפרויקטים בו, בנוסף הניסיון הנרחב שלי עם דירות בפרויקטים נותן לי את היכולת לעזור ללקוחות להגיע לפתרונות הנכונים עבורם בצורה הטובה ביותר ובכך אני מונעת מהם בעיות מיותרות”.

הכי אוהבת בעבודה: “העבודה שלי אינה פשוטה בגלל שיש המון אלמנטים שצריכים להתחבר יחד לתוצאה אחת, אבל כשהתהליך נגמר וכל אותם אלמנטים מתחברים ומגיעים לשלב שבו מצלמים את הדירה, זה סיפוק מאוד גדול”.

 צילום: רפאל בן דרור

צילום: רפאל בן דור

המפגש עם דקור: “הגעתי לדקור דרך אחד הפרויקטים שעשיתי לפני ארבע שנים, נהנתי מאוד מתהליך העבודה ומהתוצאה הסופית ודקור הפכה לחברת הבית שלי”.

הכי אוהבת בעבודה מול דקור: “אני עובדת מול מעצבת מקסימה, מירה כורם מסניף הרצליה, היה לי חיבור מצוין איתה, אני מקבלת מענה מדויק לכל בעיה או שאלה ובאופן כללי יש צוות שלם שדואג לכל שלבי הפרויקט, הלקוחות שלי ואני תמיד מתקבלים בחיוך והתוצאה הסופית תמיד נהדרת”.

 צילום: רפאל בן דור

צילום: רפאל בן דור

עוד קצת: “למדתי לתואר ראשון במחשבים ובמתמטיקה, אבל עמוק בלב ידעתי שזה לא המקצוע הנכון עבורי. היצירה והסיפוק שיש בעיצוב מרגשות אותי כל פעם מחדש והחיבור עם האנשים הופך כל פרויקט לשמחה גדולה”.

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]