פינת הפרגון: סטודיו דו דיזיין

פרויקט: בבית פרטי בשרון

שטח מגרש: 300 מ”ר

שטח בנוי: 250 מ”ר

עיצוב פנים: סטודיו Do Design – סגלית אגוזי וחדוה אורנשטיין

סגלית אגוזי וחדוה אורנשטיין מסטודיו Do Design. צילום: רפאל בן דור

הפרויקט נמסר לידי המעצבות עוד טרם עלייתו על הקרקע. הוא תוכנן ולווה על ידן על כל שלביו עד למסירה הסופית לבעליו.

משום שמדובר בבית שאינו רחב מידות נדרשו המעצבות למצוא פתרונות יצירתיים וייחודיים שיענו על צרכי הלקוח. לשם כך פנו לחברת דקור הידועה כחברה שיודעת לייצר פתרונות ייחודיים התפורים לפי מידה. כך למשל, החלל הציבורי המרכזי בבית היה קטן מלהכיל פינת אוכל נפרדת ולכן תוכנן אי מטבח שיוכל להכיל מסביבו אירוח של 8 נפשות בגובה נוח לאכילה ממושכת.

פתרון יצירתי נוסף במטבח היה ניצול של הרווח שנוצר בין הקיר למקרר שהיה אמור להיות שטח “מת” שייסגר במסגרת. בשיתוף עם דקור תוכנן ארון צר המכיל מטאטא / מגב / יעה.

מטבח דקור. צילום: רפאל בן דור

אחד הפטנטים היפים של דקור תוכנן ונוצל עבור המטבח בקומת המרתף של הבית. במרתף הייתה מגבלת מקום לשולחן אוכל ולכך הותאם פתרון ייחודי של דקור שבו אחת המגירות נפתחת לדלפק אוכל שבעת הצורך נשלף מהמגירה ונפתח לשולחן המכיל בקלות 3 סועדים. כאשר הוא לא בשימוש הדלפק נסגר לתוך המגירה ונראה כחלק אינטגרלי מחזית המטבח.

המעצבות המשיכו את שיתוף הפעולה עם דקור גם בחדר הרחצה, שם תוכנן ארון אמבטיה גדול עם מגירות וסולם תחתון דקורטיבי להנחת מגבות. הארון עם גימור מודרני ודרמטי בחזית, בצבעי שחור לבן. משטחי הקוריאן בכל הבית נרכשו גם הם בחברת דקור והותאמו לצרכי הלקוח הן במטבחים והן בחדרי הרחצה.

מטבח דקור עם דלפק נשלף. צילום: רפאל בן דור

חדוה אורנשטיין וסגלית אגוזי, מעצבות פנים, בוגרות המסלול לעיצוב פנים של מכללת אולטימה שבמרכז הבניה הישראלי. סטודיו דו דיזיין נולד תוך כדי הלימודים המשותפים ומאז הוא נותן מענה לקהל פרטי וציבורי. בין השאר תכנן ועיצב הסטודיו משרדים, בניינים, דירות ובתים פרטיים.

מטבח דקור. צילום: רפאל בן דור

מה מייחד אותנו?

  • יחס אישי וליווי צמוד
  • מקצועיות בלתי מתפשרת הנובעת מתשוקה עזה למקצוע
  • יצירתיות ומתן פתרונות מעשיים תוך שמירה על אסתטיקה ברמה גבוה ומסגרת תקציבית.

סגנון עיצובי:

הסגנון הבסיסי שלנו הוא קלאסי במהותו: שימוש בפרופורציות אנושיות ונעימות, שימוש בחומרים טבעיים, קו נקי שיוצר הרמוניה אך יחד עם זאת חלל עשיר ומעניין. מהבסיס הזה אנו טוות את הכיוונים השונים יחד עם הלקוחות בשאיפה ליצור עיצובים על זמניים – כאלה שלא יאבדו מיופיים וירגשו כל יום לאורך זמן.

ארון אמבטיה. צילום: רפאל בן דור

אני מאמין:

העיצובים היפים ביותר הם אלו שהלקוחות לוקחים בהם חלק אמיתי ומשתפים אותנו בהשראות, בחומרים אהובים, בצורך ייחודי או אוסף מעניין. במסע המשותף אנו מגיעים לתוצאות הטובות ביותר שימשיכו להיות נכונים לעוד שנים רבות.

בקרו אותנו באתר: www.dodesign.co

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]