5 טיפים לשדרוג המטבח שלכם

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

אם יש משהו שמאפיין את החברה הישראלית אולי יותר מכל דבר אחר, זו הזיקה הגדולה לאירוח, לקיום חיי משפחה מלאים ולעבודה במטבח. הרי לכל אחד מאיתנו יש מסורת ומאכלים מיוחדים אשר עברו במרוצת הדורות עד אלינו. אם נחבר לכך את העובדה כי המשפחה הישראלית בדרך כלל מונה מספר ילדים ואם ניקח בחשבון את הימים המיוחדים בשנה, סופי שבוע ושלל חגי ישראל, נגלה כי לא מעט משפחות מבלות שעות ארוכות במטבח. כאשר מדובר על חדר מרכזי וחשוב כל כך בבית, הרי שהגיע הזמן לעשות מה שצריך, בשביל להפוך את הפינה הזו מושלמת מכל הבחינות. במאמר הבא נעניק לכם מספר טיפים שישדרגו את המטבח שלכם, אנחנו מתחילים עכשיו.

 

טיפ ראשון, לא לוותר על איכות

רגע לפני שנדבר על האלמנטים שכל משפחה ישראלית מחפשת במטבח מודרני, החל מהאי באמצע המטבח, סביבו ממוקמים כסאות בר אשר מאפשרים לבני המשפחה לאכול ביחד וכן הלאה, אנחנו רוצים להזכיר כי בסופו של דבר, לא בכל יום אתם משפצים את המטבח שלכם. בדיוק בגלל זה, אנחנו תמיד ממליצים לפנות לבעלי מקצוע מנוסים, עבור עבודות הנגרות ותהליך העיצוב. אמנם, אנחנו מדברים על השקעה כספית עבור עבודה איכותית, אבל משום שהתוצרים של העבודה ישמשו אתכם לאורך שנים רבות, הרי שההשקעה הזו בהחלט משתלמת. אגב, חשוב להגיד באותה נימה כי בעלי מקצוע מנוסים הרבה פעמים ידעו להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת, כך שלא בהיכרח תדרשו להוציא סכומי כסף אדירים עבור עבודה מעולה.

 

טיפ שני, צרו מטבח בו אפשר לעשות הכל

מדוע אי במטבח הפך פופולארי כל כך לאורך השנים? מדוע אנחנו רואים עוד ועוד מטבחים עם כיסאות בר? משום שאם בעבר, פינת האוכל הייתה חלק משמעותי מהמטבח וזו איפשרה לבני המשפחה לשבת ביחד לארוחת הערב, הרי שהיום, אנחנו מבינים כי הפינה הזו יכולה גם לגזול מקום. כסאות בר גבוהים ופינת ישיבה גבוהה יותר, יוצרת עוד משטח עבודה בשעות בהן בני המשפחה לא יושבים לאכול. בנוסף, הרי שאפשר להניח מתחת לאותם כסאות בר עוד פינות אחסון. בין אם אתם מתגוררים בדירה קטנה יחסית ובין אם אתם פשוט רוצים ליצור מרחב בו אפשר לעבוד בקלות, הרי שמדובר על פתרון קטן ופשוט, אשר יאפשר לכם להגיע לתוצאה בקלות.

 

חשבו על עיצוב ממנו תיהנו גם בעתיד

כאמור, כאשר אתם משתפצים ומעצבים את המטבח שלכם, אתם כמו דואגים לא רק לשנים הקרובות, אלא גם לעתיד. לכן, גם אם אתם הולכים לכיוון של עיצוב מודרני על פי צו האופנה, תמיד כדאי לפנות ולרכוש רהיטים מחברה מקצועית, אשר יודעת ליצור פריטים בעלי עיצוב 'אל זמני'.

 

תכננו את המטבח בהתאם לצרכים שלכם

המקום בו אנחנו מכינים מאכלים נפלאים לשבת ולחג, זה מקום בו אנחנו מבלים הרבה שעות, בעמידה, מעל סירים מהבילים. אם החדר לא יהיה מאורגן נכון, מלא בפינות אחסון ועוד, אנחנו הרבה פעמים נרגיש לא בנוח ולא נהנה מתהליך העבודה. לפעמים גם אנחנו, למרות הניסיון הרב שלנו, מופתעים לגלות איך תכנון נכון וארגון מחדש של המרחב, פשוט הופכים מטלות מורכבות, הרבה יותר פשוטות. מה שיהפוך את העבודה שלכם במטבח הרבה יותר נעימה לאורך הזמן. אגב, אם מבשלים בכיף, האוכל יוצא הרבה יותר טעים.

 

אל תוותרו על עציצים בפינת הבישול

טיפ אחרון וקצת מפתיע, נסו לשלב צמחיה בעיצוב המטבח. משום שפעולת הבישול יכולה להיות קצת סיזיפית לעיתים ולקחת הרבה זמן, עיצים יצרו תחושה של רווחה גם בתוך תהליך העבודה. מחקרים כבר הוכיחו כי שילוב של עץ טבעי, עציצים ואלמנטים היוצרים חיבור לטבע, כמו מעוררים את המוח ועוזרים לו להפריש חומרים אשר תורמים לאיכות החיים ולבריאות שלנו.

אז מה היה לנו בכתבה:
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!