5 כללי הזהב לבחירת המקרר המושלם שלנו

 

פעם המטבח היה שייך רק לנשים וכניסתו של גבר למטבח הייתה נתפסת כאקט נשי אשר שייך רק לעקרות הבית. מאז אותן תפיסות עברו המון מים בנהר ונדמה שהמטבח הפך לחלק החביב בבית על נשים וכגברים כאחד. מעבר לפאן הפונקציונאלי שמשמש אותנו המטבח הרי שהמטבח מגלם בתוכו תשוקה ויצירתיות ועל כן אנחנו אוהבים לשהות בו ולייצר בו פלאים. אם ישנו אביזר חובה שהמטבח שלנו אינו יכול להתקיים בלעדיו הוא המקרר, אשר דואג לאחסון המזון שלנו. מאחר והינו כה חשוב, עלינו גם להשקיע מחשבה עם רכישת המקרר.

 

אין מקפיא, אין מסעדה

עוד טרם השימוש הביתי שלנו במקרר, נדמה שעסקים רבים לא יוכלו להתקיים ללא קיומו של מקרר ומקפיא. מקפיאים מסחריים למטבחים מאבזרים מסעדות רבות ונדמה שבלעדיהם המסעדות לא יוכלו להתקיים. שטח האחסון הרב מבטיח את שימור המזון במסעדות השונות ומאפשר להם ליצור הכנות מוקדמות רבות. מקפיאים מסחריים למטבחים הינם ייחודים למסעדות, אך בבית הפרטי שלנו נחזיק מקרר ביתי המשלב בין מקרר ומקפיא.

 

גודל המקרר, מותג, צבע, המלצות ומחיר

ראשית, עם רצוננו להתחדש במקרר חדש, עלינו להבין מה חשוב לנו יותר במקרר: חלקו העליון כמקרר או חלקו התחתון כמקפיא. עבור רבים המקפיא הינו החלק החשוב ועל כן בוחרים במקרר אשר מפוצל באופן שהמקפיא בו מנגיש שטח רב יותר של אחסון, על כן נסו להבין מה הצרכים שלכם. מעבר לכך, רבים מעדיפים להצמד אל מותגים מסויימים וחוזרים לרכוש את אותו המותג אשר נוכח בביתם בתור לקוחות מרוצים. אם אתם בוחרים להצמד למותג מסויים, אנא וודאו כי המותג עדיין נשאר בגדולתו ועדיין ממשיך לייצר מוצרים איכותיים.

 

צבע המקרר הינו דבר שלא ממש ניתן להתפשר עליו. המטבח שלנו ממזמן אינו מטבח סטנדרטי עם עיצוב מינימאלי, אלא בדיוק להפך. המטבח שלנו מאובזר בשלל אקססוריז עיצוביים, כך שצבעו של המקרר בשילוב עם גודלו עלולים להכתיב טון עיצובי אשר עלול לא להלום את יתר המטבח, לכן קחו לתשומת לבכם את סוגיית הצבע תוך ההבנה שצבעו עלול להשפיע על הנראות הכוללת של המטבח.

 

יגיע שלב שבו תמצאו דגם אשר דיבר אל לבכם יותר מהשאר, אך חשוב לומר: אל תמהרו לקנות. טרם אתם מבצעים את הרכישה תנסו לאתר לקוחות אשר רכשו את הדגם ונסו ללקט המלצות או השמצות אודות אותו הדגם. לא תאמינו כמה תגלו לטובה ולרעה. דבר אחרון וחשוב לא פחות הוא המחיר: לאחר שמצאתם דגם לרכישה, נסו לחפשו בחנויות נוספות ולמצוא את המחיר הנמוך ביותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]