לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]

בעמוד זה תוכלו לצפות במגוון פרויקטי המגורים שתוכננו על ידי צוות האדריכלים של חברת דקור
פרויקט ספר כוח רם אדרת

חברת דקור גאה להיות שותפה בפרויקט אדרת הכפר ותשמח לארח אתכם באולמות התצוגה ברחבי הארץ.
חברת דקור מציגה רשימת הישגים מרשימים בתחום העיצוב,הטכנולוגיה, הנדסת אנוש פרי פיתוח של ארבעה עשורים.בזכות עבודה מאומצת לאורך שנים עם אדריכלים, יזמים וקבלנים מהמובילים בישראל למדנו לעומקם את הצרכים הייחודיים שלך. ניסיון זה עומד לרשותך בכל התקשורת איתנו.

פרויקט פיבקו גליל ים

דקור מטבחים גאה להיות שותפה בפרויקט פיבקו גליל ים חברת דקור מציגה רשימת הישגים מרשימים בתחום העיצוב, הטכנולוגיה, הנדסת אנוש פרי פיתוח של ארבעה עשורים. בזכות עבודה מאומצת לאורך שנים עם אדריכלים, יזמים וקבלנים מהמובילים בישראל למדנו לעומקם את הצרכים הייחודיים שלך.

טלשיר בשדרה

חברת דקור גאה להיות שותפה בפרויקט טלשיר בשדרה ותשמח לארח אתכם באולמות התצוגה ברחבי הארץ.
חברת דקור מציגה רשימת הישגים מרשימים בתחום העיצוב, הטכנולוגיה, הנדסת אנוש פרי פיתוח של ארבעה עשורים.

פרויקט גינדי TLV

דקור מטבחים גאה להיות שותפה בפרויקט TLV GINDI חברת דקור מציגה רשימת הישגים מרשימים בתחום העיצוב, הטכנולוגיה, הנדסת אנוש פרי פיתוח של ארבעה עשורים.

המגדלים ברחוב שמשון זליג

חברת דקור גאה להיות שותפה בפרויקט ״המגדלים ברחוב שמעון זליג״ ותשמח לארח אתכם באולמות התצוגה ברחבי הארץ. חברת דקור מציגה רשימת הישגים מרשימים בתחום העיצוב, הטכנולוגיה, הנדסת אנוש פרי פיתוח של ארבעה עשורים. בזכות עבודה מאומצת לאורך שנים עם אדריכלים, יזמים וקבלנים מהמובילים בישראל למדנו לעומקם את הצרכים הייחודיים שלך. ניסיון זה עומד לרשותך בכל התקשורת איתנו.

פרויקט בוטיק הנביאים

פרויקט “בוטיק הנביאים” הוא פרויקט ייחודי ויוקרתי . שמשתלב במהלך העירוני המחזיר עטרה ליושנה, והופך את רחוב הנביאים לאחד הרחובות המבוקשים בעיר. מתחם מגורים יוקרתי, הבניין המתנא לגובה של 7 קומות, מעמיד לרשותכם מתחם מגורים מעוצב בקפידה, המאפשר לכם לבחור מתוך מגוון סוגי דירות, מ-2 חדרים ועד 5 חדרים ופנטהאוזים מרווחים אתם מוזמנים לפתוח דלת […]

דקור אזורים בניין 101

פרוייקט אזורים בניין 101 הוא פרוייקט ייחודי ויוקרתי, שמשתלב במהלך העירוני המחזיר עטרה ליושרה, והופכת רחוב הנביאים לאחד הרחובות המבוקשים בעיר. מתחם מגורים יוקרתי, הבניין מתנשא לגובה של 7 קומות, מעמיד לרשותכם מתחם מגורים מעוצב בקפידה המאפשר לכם לבחור מתוך מגוון סוגי דירות, מ2 חדרים ועד 5 חדרים ופנטהוזים מרווחים, אתם מוזמנים לפתוח דלת לבית […]

דקור – בת ים

שותפים להצלחה בפרויקטים היוקרתיים
דקור מציגה בראש ה 1000 הנוכחי רשימת הישגים מרשימים בתחום העיצוב, הטכנולוגיה, הנדסת אנוש ופי פיתוח של ארבעה עשורים.

בזכות עבודה מאומצת לאורך שנים עם אדריכלים יזמים וקבלנים מהמובילים בישראל, למדנו לעומקם את הצרכים היחודיים שלך, ניסיון זה עומד לרשותך בכל התקשרות איתנו.

דקור מציגה בפניך גישה חדשה בטיפול בפרויקט היוקרתי שמגמתה אחת, להתאים את המוצר לדייר. לשם כך דקור יצרה עבורך מערך אנושי מושלם ומקיף העוסק בהדרכה, תכנון, ליווי וביצוע. מערך אנושי זה יקבע יחד איתך את התכנים הנדרשים תוך התייחסות לפרטים הקטנים.

לדקור מערך שירות ובקרה לפרוייקט אשר מטרתה להבטיח לך את השרות הטוב ביותר מבית דקור.