דקור אזורים בניין 101

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]

פרוייקט אזורים בניין 101 הוא פרוייקט ייחודי ויוקרתי, שמשתלב במהלך העירוני המחזיר עטרה ליושרה, והופכת רחוב הנביאים לאחד הרחובות המבוקשים בעיר.
מתחם מגורים יוקרתי, הבניין מתנשא לגובה של 7 קומות, מעמיד לרשותכם מתחם מגורים מעוצב בקפידה המאפשר לכם לבחור מתוך מגוון סוגי דירות, מ2 חדרים ועד 5 חדרים ופנטהוזים מרווחים, אתם מוזמנים לפתוח דלת לבית היוקרה החדש שלכם, בלב ירושלים, רחוב הנביאים, ולהינות מנוף ייחודי ומבית שנראה כפי שחלמתם.
דירות היוקרה בפרוייקט “בוטיק הנביאים” נחלקות לדירות 2,3,4 ו5 חדרים ולפנטהוזים מרווחים במיוחד.
הדירות תוכננו ועוצבו תוך חשיבה על כל פרט קטן, ומעמידות לרשותכם מגוון אפשרויות מגורים מפנקות.
עיצוב דינאמי, לכל אחד יש את החלום שלו ואת הצרכים שלו. הדירות בפרויקט הנביאים תוככנו כך שאתם תוכלו להגשים את החלום שלכם.
עיצוב ותכנון הדירות בפרוייקט מאפשר גמישות מקסימלית, כך שאתם תוכלו לעצב את הדירה לפי הצרכים שלכם על ידי איחוד דירות, הזזת קירות, שינוי מבנה החדרים ועוד.
מרפסות, לרוב הדירות בפרוייקט מרפסת צמודה. המרפסות הפונות לצד המזרחי או הדרומי נהנות מהנוף המרגש של העיר העתיקה והחומות המקיפות אותה, בעוד שהמרפסות הפונות לצד המערבי צופות על נוף אורבני מרתק של ירושלים המודרנית.
כמו כן, המרפסות בנויות בצורה כזאת שבחגים השונים תוכלו לחגוג תחת השמיים הירושלמיים ולבנות במרפסת סוכה או לעצב שולחן חג מפנק.
פרטיות מקסימלית, בעיר הומה כמו ירושלים, פרטיות מלאה היא יתרון אמיתי.
בפרוייקט “בוטיק הנביאים” החלונות עוצבו בצורה מאפשרת צפייה אל הנוף הירושלמי המרהיב יחד עם פרטיות מלאה.
שירותים ייחודיים, המתגוררים בפרוייקט “בוטיק הנביאים” יהנו מהשירותים הייחודים המוצעים על ידי המלון הבוטיק הנמצא בקומת הכניסה. בנוסף, לרשות כל דירה קיימת האפשרות להינות מחניה פרטית בחניון תת קרקעי וממחסן אישי בקומת המרתף.