פרויקט בוטיק הנביאים

לתיאום פגישה עם מעצב

[lm_proxy lm-426 lm_form:14473 lm_key:89b2efde20434e279f8dfd416253a009 alsosendemail:yes]

פרויקט “בוטיק הנביאים” הוא פרויקט ייחודי ויוקרתי . שמשתלב במהלך העירוני המחזיר עטרה ליושנה, והופך את רחוב הנביאים לאחד הרחובות המבוקשים בעיר.

מתחם מגורים יוקרתי, הבניין המתנא לגובה של 7 קומות, מעמיד לרשותכם מתחם מגורים מעוצב בקפידה, המאפשר לכם לבחור מתוך מגוון סוגי דירות, מ-2 חדרים ועד 5 חדרים ופנטהאוזים מרווחים אתם מוזמנים לפתוח דלת לבית היוקרה החדש שלכם, בלב ירושלים, ברחוב הנביאים, וליהנות מנוף ייחודי ומבית שנראה בדיוק כפי שחלמתם.

דירות היוקרה בפרויקט “בוטיק הנביאים” נחלקות לדירות 2,3,4 ו-5 חדרים ולפנטהאוזים מרווחים במיוחד. הדירות תוכננו תוך חשיבה על כל פרט קטן, ומעמידות לרשותכם מגוון אפשריות מגורים מפנקות.

עיצוב דינאמי , לכל אחד יש את החלום שלו ואת הצרכים שלו. הדירות בפרויקט הנביאים תוכננו כך שאתם תוכלו להגשים את החלום שלכם. עיצוב ותכנון הדירות בפרויקט מאפשר גמישות מקסימאלית כך שאתם תוכלו לעצב את הדירה לפי הצרכים שלכם על ידי איחוד דירות. הזזת קירות, שינוי מבנה החדרים ועוד.

מרפסות, לרוב הדירות בפרויקט מרפסת צמודה. המרפסות הפונות לצד המזרחי או הדרומי נהנות מנוף המרגש של העיר העתיקה והחומות המקיפות אותה, בעוד שמרפסות הפונות לצד המערבי צופות על נוף אורבאני מרתק של ירושלים המודרנית. כמו כן, המרפסות בנויות בצורה כזאת שבחגים השונים תוכלו לחגוג תחת כיפת השמיים הירושלמים ולבנות במרפסת סוכה או לעצב שולחן חג מפנק.

פרטיות מקסימאלית, בעיר הומה כמו ירושלים, פרטיות מלאה היא יתרון אמיתי בפרויקט “בוטיק הנביאים” החלונות עוצבו בצורה המאפשרת צפייה אל הנוף הירושלמי המרהיב יחד עם פרטיות מלאה.

שירותים ייחודים, המתגוררים בפרויקט “בוטיק הנביאים” ייהנו מהשירותים הייחודים המוצעים על ידי מלון הבוטיק הנמצא בקומת הכניסה, בנוסף, לרשות כל דירה קיימת האפשרות ליהנות מחניה פרטית בחניון תת קרקעי וממחסן אישי בקומת המרתף.