הכירו את הטרנד הישן חדש – מטבח כפרי

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

מטבחים מעוצבים אישית במחירים הזולים בישראל !

רוצים את מטבח החלומות? כזה שתוכלו להגיד שרק לכם יש כזה?
חייגו 072-3934091 או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מה הרעיון העומד מאחורי מטבח כפרי?

מטבח כפרי הוא סגנון עיצוב מטבח המשלב אלמנטים כפריים כמו עץ ​​טבעי, אבן וקורות חשופות ליצירת אווירה חמימה ונעימה. לעתים קרובות הוא משלב ריהוט ואבזור מסורתי או עתיק, ומשתמש בחומרים טבעיים ובצבעי אדמה כדי ליצור תחושה כפרית וטבעית. סגנון זה פופולרי בבתים מיוחדים בקרבת הטבע או בתים באחרים שבעליהם רוצים לעצב בסגנון כפרי, ולעתים קרובות משולב עם חדר אוכל או סלון בסגנון כפרי כדי ליצור ערכת נושא מגובשת בכל הבית.

 

מהם המאפיינים הייחודיים של מטבח כפרי?

מטבח כפרי הוא סגנון פופולרי של עיצוב מטבחים שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות. הוא מאופיין באסתטיקה חמימה, כפרית וטבעית בהשראת הכפר ובתי החווה המסורתיים. בעוד למטבח כפרי עשוי להיות קווי דמיון עם סגנונות אחרים, יש לו גם כמה הבדלים עיקריים המייחדים אותו.

  • אחד ההבדלים העיקריים בין מטבח כפרי לסגנונות אחרים הוא החומרים הבהם משתמשים כדי לבנות, לעצב ולארגן אותו. מטבח כפרי כאמור משלב לרוב חומרים טבעיים כמו עץ, אבן ולבנים, המעניקים לו תחושה גסה ומסורתית. חומרים אלו נותרים לרוב במצבם הטבעי, במקום להיות מלוטשים או מטופלים, כדי להעניק למטבח מראה אותנטי יותר מהעולם הישן. סגנונות אחרים, כגון עיצוב מודרני או, תעשייתי עכשווי וכיוצא בהם, נוטים להשתמש בחומרים אלגנטיים ומלוטשים יותר כמו נירוסטה, זכוכית ובטון.
  • הבדל נוסף הוא ערכת הצבעים שנעשה בה שימוש בכל חלקי המטבח. מטבח כפרי משלב לרוב צבעים חמים כמו גווני אדמה וגוונים טבעיים כמו חום, בז' וירוק. צבעים אלו נועדו להשתלב עם החומרים הטבעיים וליצור אווירה שורשית ומזמינה. סגנונות עיצוב אחרים, כמו שניתן לראות בבתים מסורתיים או ויקטוריאניים, עשויים להשתמש בצבעים חזקים ונועזים יותר כדי ליצור מראה רשמי ומתוחכם יותר.
  • הפריסה והעיצוב של מטבח כפרי שונים גם הם מסגנונות אחרים. מטבח כפרי משלב לעתים קרובות מבנים פתוחים ומרווחים כמו ארונות או מדפים, כמו גם איים גדולים ומשטחים ארוכים כדי ליצור אווירה נינוחה ומסבירת פנים. סגנונות אחרים, כמו עיצוב מודרני או תעשייתי, נוטים להיות בעלי תכנון יעיל יותר המדגיש את הצורך במינימליזם.
  • לבסוף, מטבח כפרי נוטה לתחושה נינוחה ופשוטה יותר בהשוואה לסגנונות אחרים. זה נועד להיות מרחב נוח ומכיל שבו אנשים יכולים להתאסף ולהתרועע. סגנונות אחרים, כמו סגנון רשמי או אלגנטי, נוטים להיות בעלי אווירה רשמית ומלוטשת יותר, שרבים עלולים לתפוס כמנוכרת.

 

האם ניתן לשלב בין סגנונות מטבח?

אם רוצים לשלב בין סגנונות שונים של מטבח כפרי, אפשר לנסות לעשות זאת בהצלחה עם הסגנון האנגלי. מטבח אנגלי המעוצב בסגנון כפרי הוא כזה שלצד כל היתרונות של העיצוב הכפרי, ישמור על מעין ארשת אצילות בחלל וישרה תחושה של סדר והקפדה.

אז מה היה לנו בכתבה:
מטבחים מעוצבים אישית במחירים הזולים בישראל !

רוצים את מטבח החלומות? כזה שתוכלו להגיד שרק לכם יש כזה?
חייגו 072-3934091 או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

072-3934091
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!