מטבחים בשני צבעים – כל מה שלא מספרים לכם

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

למה להסתפק רק בצבע אחד כאשר אפשר לשלב בעיצוב המטבח והבית כולו כמה גוונים? כאנשים שלא נוהגים ללכת אחרי העדר ולא בוחרים תמיד באופן אוטומטי בצבע הלבן, אל תמהרו לבחור מטבח חדש מבלי לבחון דגמים שלן מטבחים בשני צבעים, שימו לב, מטבחים בשני צבעים אפשר לבסס על שילובי צבעים מגוונים. אתם בוחרים בין סגנון סולידי שמשלב בין לבן לאפור בהיר, סגנון דרמטי שמאזן בין שחור ללבן או מטבח מודרני מיוחד וצבעוני.

איזה שילוב צבעים מומלץ בעבור מטבח?

עיצוב מטבחים בשני צבעים מתבסס ברוב המקרים על שילוב בין צבע לבן לבין צבע נוסף. הלבן הוא הגוון הפופולרי ביותר בעיצוב מטבחים בישראל. תוספת של צבע נוסף לצד הלבן מעוררת את המטבח כולו לחיים והופכת מטבח לבן וסטנדרטי למטבח מעוצב ומיוחד. מטבחים בשני צבעים אפשר לעצב על פי הטעם האישי שלכם. למראה סולידי נשלב בין צבע לבן לבין צבע אפור בהיר. אם אתם לא פוחדים לשלב צבעים בעיצוב הבית אפשר יהיה להשיג תוצאות מרהיבות עם שילוב של צהוב וצבע עץ טבעי, אפור וכחול, שחור ולבן, אפור ואדום וכן הלאה.

איך מעצבים מטבחים בשני צבעים?

חשוב להבהיר תחילה שמטבח שמעוצב בשני צבעים אינו כולל בהכרח שימוש שווה בשני הצבעים. פעמים רבות, מטבחים בשני צבעים מעוצבים ברובם בצבע לבן או אפור בהיר כאשר הצבע הנוסף שנבחר בא לידי ביטוי בעמדת אי או בארון מטבח אחד. מטבחים בשני צבעים אידאליים בעבור בתים בהם צבעים משולבים בעיצוב הבית כולו. אם המטבח שלכם ממוקם בחלל אחד יחד עם הסלון אפשר יהיה לייצור משחק של צבעים בין הצבעים של המטבח לבין הצבעים השולטים בעיצוב הסלון.

אל תמהרו לבחור מטבח חדש מבלי לבחון דגמים שלן מטבחים בשני צבעים, שימו לב, מטבחים בשני צבעים אפשר לבסס על שילובי צבעים מגוונים

מטבחים בשני צבעים : לבן עם עץ טבעי

בחירה קלאסית של עיצוב מטבח לבן עם נגיעות גוון עץ טבעי היא למעשה מטבח בשני צבעים. אפשר יהיה לעצב את הארונות הגבוהים מעץ מלא בעוד הארונות התחתונים צבועים בלבן. שילוב בין עץ מלא לצבע לבן יוצר משחק צבעים עדין וסולידי. התוצאה תהיה מטבח מעוצב ומיוחד במראה קלאסי.

אי למטבח כתוספת של צבע

אם אתם מחפשים את הדרך לרענן את עיצוב המטבח מבלי לחדש את כולו או בתקציב נמוך – הדרך הנפוצה ביותר היא תוספת של אי למטבח עם חזיתות בצבע שונה מהגוון השולט בעיצוב המטבח. האי הוא גם הזדמנות להוסיף למטבח טקסטורות חדשות ומעניינות. אם המטבח שלכם קלאסי ופשוט תצליחו לרענן את המראה כולו באמצעות תוספת של אי למטבח עם חזיתות בצבע שונה מהצבע המוביל בעיצוב המטבח. עיצוב כזה יוצר מטבחים בשני צבעים במחיר אטרקטיבי ומראה סולידי. אין חובה להחליף את המטבח כולו רק בשביל לרענן את העיצוב.

עיצוב מטבחים בשני צבעים מתבסס ברוב המקרים על שילוב בין צבע לבן לבין צבע נוסף. הלבן הוא הגוון הפופולרי ביותר בעיצוב מטבחים בישראל.

מטבחים בשני צבעים בסגנון סולידי

עיצוב מטבח בשני צבעים מתאפשר גם עם גוונים דומים ולא מנוגדים. שילוב של אפור ושחור בעיצוב המטבח יוצר מראה מאופק, מתוחכם, מודרני ואלגנטי. שילוב מומלץ נוסף יהיה גוון בהיר של אפור יחד עם תכלת. גוונים עזים ודומיננטיים אינם מתאימים לכולם. אין סובה שלא תעצבו לעצמכם מטבחים בשני צבעים עם גוונים רכים. שילובי צבעים בעיצוב המטבח המודרני מושכים את העין ויוצרים מראה ייחודי ומעניין גם כאשר אין ניגוד משמעותי בין הצבעים.

עיצוב מטבחים בשלושה צבעים

האמיצים שאוהבים צבעים לא חוששים לשלב בעיצוב המטבח קומבינציות של שלושה וגם ארבעה צבעים. לרוב, עיצוב מטבח בשלושה צבעים יכלול גוון אחד מרכזי ועוד נגיעות של צבע שמתכתבות זו עם זו ויוצרות מראה הרמוני. נוסיף צבע למטבח באמצעות טפט, ארונות מטבח, משטח עבודה, וילונות, אריחים, שטיח, עמדת אי, מכשירי חשמל.

מדוע חשוב להשקיע בעיצוב המטבח?

המטבח הביתי המודרני הוא הרבה יותר מחדר חסר חן שמשמש רק לבישול ואחסון מוצרי מזון. כיום המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית כאשר העיצוב שלו משפיע על המראה הכללי של הבית. בבתים רבים המטבח, הסלון ופינת האוכל נמצאים כולם באותו החלל ויש לעצב אותם בהתאם. המטבח ממלא תפקיד חשוב בחוויית האירוח ובמידה מסוימת גם משפיע על חיי החברה שלכם. עם מטבח מעוצב ומרשים אתם תזמינו אליכם אורחים בביטחון ותציגו בפניהם את המטבח החדש שלכם בגאווה.

מטבחים בשני צבעים בסגנון סולידי עיצוב מטבח בשני צבעים מתאפשר גם עם גוונים דומים ולא מנוגדים.

מטבח בצבע אדום

שימוש בגוון נועז ודומיננטי כמו אדום בעיצוב הבית צריך להיות מאוזן. כאשר נעצב מטבח בצבע אדום נעשה זאת בשילוב עם גוון נוסף סולידי כמו לבן, שמנת, אפור, שחור, עץ טבעי. ארונות מטבח עם חזית בצבע אדום מאירים את הבית כולו ומעידים על אופי מיוחד. יחד עם הצבע האדום נשלב בעיצוב המטבח גם אלמנטים בצבע לבן ושחור/אפור. בכל עיצוב של מטבחים בשני צבעים חשוב לאזן נכון את הצבעוניות בחלל.

מטבחים בשני צבעים בדירות קטנות

בכל מקרה בו השטח שעומד לרשותנו מצומצם יש למקם בראש סדר העדיפויות את הפונקציונליות. על מטבח קטן להיות קומפקטי ופונקציונלי. שילובי צבעים אפשריים במטבחים קטנים כאשר נבחר נכון את הגוונים במטרה לייצור תחושת מרחב ולנצל את השטח במלואו. מטבחים קטנים נעצב עם ארונות מטבח שמותקנים לאורך הקיר כולו. עיצוב שמדגיש חלוקה גיאומטרית אידאלי בעבור מטבחים קטנים. בבחירת הצבעים נמליץ על ירקרק בהיר, תכלת, אפור, לבן וגם ורוד.

ארונות מטבח עם חזית בצבע אדום מאירים את הבית כולו ומעידים על אופי מיוחד. יחד עם הצבע האדום נשלב בעיצוב המטבח גם אלמנטים בצבע לבן ושחור/אפור. בכל עיצוב של מטבחים בשני צבעים חשוב לאזן נכון את הצבעוניות בחלל.

איזה מטבח מתאים לבשלנים?

אם נצא ונשאל את הבשלנים המובילים בארץ ובעולם מהו בעבורם המטבח המושלם הם ישיבו שזהו מטבח עם הרבה משטחי עבודה, כיור גדול, תאורה ונפח אחסון. עיצוב נכון יאפשר תנועה נוחה וחלקה בין המקרר, הכיריים ועמדת העבודה. עלינו להיות מסוגלים לשלוף בקלות תבלין ממגירת התבלינים, כף ערבוב, מחבת וכל פריט אחד שנעשה בו שימוש שוטף. מטבחים של בשלנים כוללים כלים רבים, מכשירי חשמל, תבלינים ומצרכים, יש לתכנן מראש מקום אחסון הולם ונגיש בעבור כל פריט. במטבחים של בשלנים אף פעם אין מספיק נפח אחסון.

יתרון של עבודה עם חברת מטבחים מנוסה

עיצוב מטבחים הוא מקצוע לכל דבר. בחירת חברת המטבחים היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו במהלך שיפוץ הבית. על מנת להבטיח מענה מקצועי, שירות אדיב, מחירים הוגנים ושימוש בחומרי גלם איכותיים ומיטב הטכנולוגיה. שימו לב לניסיון של החברה ואל תוותרו על בחינת המלצות. וותק של מספר שנים בתחום מבטיח ידע מקצועי שבא לידי ביטוי ביכולת להציע פתרונות מדויקים בעבור כל מטבח.

מה הכי מתאים למטבח שלי?

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור במטבח מרהיב שהתאהבתם בו מיד באולם התצוגה, כדאי לוודא שסגנון העיצוב והצבעים אכן מתאימים לעיצוב הבית שלכם. מטבחים בשני צבעים אפשר להתאם לכל סגנונות העיצוב. עשו חשיבה מראש, התייעצו עם מעצב מטבחים מנוסה ותוודאו שאתם בוחרים בסגנון עיצוב שתואם את שאר הבית. עליכם להיות שלמים לחלוטין עם ההחלטה היות והמטבח שאתם בוחרים היום צפוי ללוות אתכם ב-10 השנים הבאות.

מתי אקבל את המטבח החדש שלי?

אספקת מטבח חדש דורשת המתנה של שבוע עד חודש. ככל שתבצעו הזמנה מהירה יותר כך גם תקבלו את המטבח החדש מהר יותר. זמני האספקה אינם אחידים בין כל חברות המטבחים. כדאי לשאול גם כמה זמן נמשכת ההתקנה, מי מבצע את ההתקנה ומה כלול במחיר. עבודה עם חברת מטבחים מקצועית מבטיחה הליך קל, מהיר ואפילו מהנה.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!