מטבחים מודרניים קטנים

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

מטבחים מודרניים קטנים – האם הגודל קובע כאשר מדובר על המטבח הבא שלכם? למה הנטייה בעת הנוכחית הינה מעבר למטבחים קטנים וקומפקטיים?

כאשר מדובר על עיצוב הבית שלכם, והגשמת החלום שלכם לבניה ועיצוב של בית חדש אשר את כל כולו עיצבתם על פי מלאכת המחשבה שלכם, ישנם דילמות ולבטים רבים, אשר קשורים לאלמנטים רבים של בנית הבית כגון – גודל הבית, מחיר הבניה, דילמות אסתטיות, ועוד נוספים רבים. בואו ננפץ לכם מיתוס גדול מאוד אשר קיים בכל הנוגע לעולם הבניה ועיצוב הבתים – כאשר מדובר על עיצוב בית – הגודל לא קובע! במידה שתבצעו תכנון מועיל ונכון של הבניה ושל עיצוב החללים שבתוך הבית שלכם, תוכלו להוכיח שאכן מדובר בקלישאה לא נכונה.

מטבחים מודרניים קטנים – על החשיבות והמשמעות של מטבח בבית שלנו –

המטבח נחשב הלב והמרכז הפועם של הבית הישראלי הטיפוסי והממוצע! המשפחה והבית הישראלי שמים דגש על הקולינריה, ישיבה משותפת סביב שולחן האוכל, ציון מועדים וחגים באמצעות ארוחות משפחתיות, ועוד, ועל כן, המטבח נחשב לעתים קרובות ורבות הלב הפועם של המטבח, כאשר מדבר על בתים במדינת ישראל. יתר על כך, החברה הישראלית הינה חברה אשר שמה דגש רב על תחום האירוח, זאת כאשר בית חם ומקבל במדינת הישראל הינו בית אשר פתוח למכרים ולבני משפחה, כאשר גם במקרה זה המטבח הוא הלב הפועם ומקום האירוח המרכזי של אנשים בביתם במדינת ישראל.

מטבחים מודרניים קטנים – למה בעת האחרונה אנשים עוברים לבנייה של חללי מטבח ומטבחים קטנים?

מטבחים מודרניים קטנים – למה בעת האחרונה אנשים עוברים לבנייה של חללי מטבח ומטבחים קטנים?

האוכלוסייה במדינת ישראל ובעולם כולו נמצאת בצמיחה וגדילה חד משמעיים וגדולים. יתר על כך, עם הצמיחה והגדילה של התושבים בעולם, מתקיימת בו זמנית מגמה של מעבר של אוכלוסיות רבים לערים גדולות, התרוקנות והפחתה של מחייה בכפרים ובישובים קטנים, תוך כדי שהערים הגדולות הופכות להיות עמוסות מיום ליום, ותנאי המחיה בערים אלו הופכים להיות צפופים ומורכים הרבה יותר. על פי מחקר אשר בוצע ופורסם בכתב עת גדול ומרכזי בארץ, כ47 אחוזים מהמשפחות הצעירות בימינו מעדיפות להקים את הבית שלהם ברחבי העיר, זאת כאשר 35 אחוז נוספים ממשפחות אלה כבר חיות ונמצאות בערים מרכזיות.

לאור כל הסיבות אשר צוינו לעיל, ובשל הצפיפות הרבה אשר גדלה ומתפתחת בערים רבות בארץ ובעולם, דירות המגורים בעולם הופכות להיות קטנות מיום ליום, ובשל כך כמובן, המרווח והמקום אשר קיים למטבח בדירות הללו קטן גם כן מיום ליום. הצורך בשנים האחרונות הופך להיות עיצוב ותכנון של מטבחים מודרניים קטנים, עבור הדירות שנעשות צפופות מיום ליום. הצורך והפופולאריות של מטבחים קטנים בימינו הוא אינו פשוט, ועל מנת לעצב מטבח שהוא גם קטן וחסכוני במקום, אך גם פונקציונאלי ונוח יש לשים לב לדגשים ואלמנטים רבים ומגוונים.

בשנים האחרונות הופך להיות עיצוב ותכנון של מטבחים מודרניים קטנים, עבור הדירות שנעשות צפופות מיום ליום.

מטבחים מודרניים קטנים – כיצד תעצבו את המטבח הקטן והמודרני הבא שלכם?

במידה שאתם מתכוונים לעצב מטבח חדש בחלל קטן וצפוף, עליכם לעצב אותו בכובד ראש רב, על מנת לייצר מיקסום של המטבח על השטח הקיים, תוכך כדי שאתם מעניקים לחלל המטבח תחושה חזקה של מרחב רב במטבח ופתיחות גדולה למרחב העבודה שלו. כך בעצם נוכל ליצור מיקסום גדול והגדלה מרבית וויזואלית של החלל הקיים, שהוא כאמור חלל מצומצם מבחינת שטח. נוכל לבצע את הייעול המדובר של המרחב במטבח באמצעות הדרכים הבאות:

  • פונקצוינליות – בשל העובדה שיש לנו שטח קטן ומוגבל, עלינו לתכנן בצורה נכונה את מקומות האכסון של המטבח בצורה פונקציונלית. יש לחשוב בצורה דייקנית על שטחי האכסון, ארונות, מגירות, וכדומה
  • פלטה וקשת צבעים בהירה – על פי מחקרים רבים קשת צבעים בהירה משפיעה על תחושת הגודל והמרווח בחללים סגורים. שימוש בצבעים בהירים ייתן לכם תחושה גדולה יותר של מרווח כאמור
  • מרחב פתוח ומרווח – על מנת למקסם את הרגשת המרחב במטבח, מומלץ לתכנן מטבח פתוח, כלומר ללא כל קיר חוצץ. תכנון זה יאפשר לנו למקסם את המקום אשר קיים לנו.
  • מוצרי חשמל ייעודיים לשטחים קטנים
  • תאורה מתאימה ומחמיאה
  • מחשבה מחוץ לקופסה על מנת למצוא פתרונות לשטח ומיקום
אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!