מטבח מודרני אפור

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

מטבח מודרני אפור – מבוא לסגנון עיצוב המטבחים המודרני

אם תדרכו אפילו לרגע בחנות לעיצוב מטבחים במדינת ישראל, סביר להניח שתבחינו בשלטים או בהסברים כאלה ואחרים שמציגים סגנונות עיצוב מודרניים למטבחים. ולא סתם, שכן מדובר על אחד הטרנדים החזקים והמובילים ביותר בעולם עיצוב המטבחים כיום, ובעצם בעולם עיצוב הפנים באופן כללי כיום. בין אם נסתכל על מטבחים פרטיים, מטבחים במסעדות, בבתי המלון השונים, ועוד, בכולם נוכל למצוא אלמנטים שונים של סגנון העיצוב המודרני למטבחים כיום. ובזמן שאנשים רבים נוהרים על מנת לרכוש מטבח בסגנון עיצוב מודרני, אנשים רבים בארץ לא הצליחו להבין על מה כל המהומה. מה זה סגנון עיצוב מודרני? כיצד סגנון עיצוב זה מתבטא? מה הם הצבעים החשובים ביותר בסגנון עיצוב המטבחים המודרניים? והאם סגנון עיצוב מודרני יכול להתאים לכל מטבח, כולל למטבחים קטנים? כל זאת ועוד, תוכלו לגלות בכתבה הבאה שמובאת כאן לפניכם.

מטבח מודרני אפור – מה גורם למטבח לשבת תחת ההגדרה הכל כך רחבה של מטבח מודרני?

בוא נתחיל מנקודה שמאוד מאוד חשוב בהקשר של עיצוב מטבחים בסגנון מודרני – עיצוב מודרני הוא לא תחום שהומצא עבור מטבחים, אלא מדובר על טרנד עיצובי חזק ומוביל במקומות רבים ובאלמנטים עיצוביים רבים, לא רק אם מסתכלים על עיצוב של מטבחים שונים. מדובר על טרנד עיצובי שיכול לגעת בכל חלל או חדר בבית שלנו, וכיום ניתן לראות עלייה חדה בביקוש של עיצוב בתים רבים על פי הסגנון העיצובי המודרני. אחד האלמנטים החשובים שככל הנראה מושכים כל כך הרבה אנשים לסגנון העיצוב המודרני של מטבחים, זה העובדה שסגנון העיצוב המודרני הוא סגנון שמדגיש את הפשטות, את קווי העיצוב הנקיים, ואת מתן הדגש למיעוט ולחוסר בפריטים בחלל. יד ביד, סגנון העיצוב המודרני הוא סגנון עיצובי שתומך בקשת צבעים בולטים וחזקים, אשר יוצאים בסופו של דבר אווירה מיוחדת. בנוסף לכך, סגנון עיצוב מודרני, ובפרט סגנון העיצוב של מטבחים מודרניים, הוא סגנון עיצובי שמדגיש ומקדש את החשיבה על הפרטים הקטנים ביותר שקיימים.

מטבח מודרני אפור – מבוא לסגנון עיצוב המטבחים המודרני אם תדרכו אפילו לרגע בחנות לעיצוב מטבחים במדינת ישראל, סביר להניח שתבחינו בשלטים או בהסברים כאלה ואחרים שמציגים סגנונות עיצוב מודרניים למטבחים.

מטבח מודרני אפור – מה היא קשת הצבעים הבולטת ביותר בעיצוב מטבח בסגנון מודרני?

הגענו לשאלת מיליון הדולרים. אנשים רבים שמתעניינים בשיטת העיצוב המודרנית עבור מטבחים, קודם כל תוהים מה היא קשת הצבעים, ואילו צבעים נהוג להשתמש בהם על מנת לעצב מטבח בסגנון מודרני. ולמרות זאת, חשוב קודם כל להסביר להם את קווי החשיבות והעקרונות הבסיסיים של העיצוב המודרני, לפני שמגיעים לדבר ולשוחח על קשת הצבעים שהמטבח המודרני מכיל תחתיו. אם מסתכלים באמת על קשת הצבעים המתאימה לעיצוב מטבחים בסגנון מודרני, אזי שלעיצוב מטבחים בסגנון מודרני יש כמה וכמה צבעים ששולטים בעיצוב המטבחים בסגנון זה בצורה חד משמעית. מרב המטבחים המודרניים כיום הם מטבחים שבוחרים לקחת כיוון עיצובי בעזרת צבעים דומיננטיים מאוד, זאת לדוגמת צבעים כמו – לבן, אפור, שחור, ושמנת כאמור. במקרים רבים, העיצוב המודרני יבצע שילובי צבעים לא קונבנציונליים, על מנת להעניק למטבח מראה מיוחד, אשר לא נראה כמותו. בנוסף, מטבחים מודרניים רבים בוחרים שלא לוותר על אלמנטים ישנים יותר של עיצוב מטבחים, כמו שימוש בעץ, וכדומה, תוך כדי שהם עושים שימוש חכם ומשכיל על מנת ליצור את השילוב המודרני בין היושנה, לבין החדשנות כאמור.

מטבח מודרני אפור – מה גורם למטבח לשבת תחת ההגדרה הכל כך רחבה של מטבח מודרני? בוא נתחיל מנקודה שמאוד מאוד חשוב בהקשר של עיצוב מטבחים בסגנון מודרני – עיצוב מודרני הוא לא תחום שהומצא עבור מטבחים

מטבח מודרני אפור – האם עיצוב מודרני למטבחים מתאים רק לחללים גדולים?

שורת חיפוש קלילה בגוגל לחיפוש של מטבחים מודרניים, יעניק לכם תמונות של אלפי מטבחים גדולים, רחבי כפיים, ומרשימים. הדבר עשוי להטעות, וכיום אנשים רבים משוכנעים כי עיצוב מטבחים מודרני הוא סגנון עיצובי שמתאים רק לחללים גדולים ורחבים מאוד. אומנם, מדובר כאמור על טעות, שכן ניתן בצורה חד משמעית לעצב מטבח בסגנון מודרני בתוך חלל קטן ומוגבל יחסית. השטח הקטן עשוי להתאים אפילו לסגנון המטבח המודרני, ותוכלו לממש בו את העקרון החשוב של המינימליזם, קו מחשבה מאוד ברור וחשוב כאשר אנחנו מסתכלים על האלמנטים והמאפיינים השונים של עיצוב מטבחים בסגנון מודרני, ועיצוב מודרני ככלל.

מטבח מודרני אפור – האם עיצוב מודרני למטבחים מתאים רק לחללים גדולים? שורת חיפוש קלילה בגוגל לחיפוש של מטבחים מודרניים, יעניק לכם תמונות של אלפי מטבחים גדולים

כמה יעלה לי לתכנן ולעצב מטבח מודרני אפור?

ראשית כל, חשוב ליצור הבחנה בין תכנון ועיצוב מטבח קיים, לבין תכנון ובניית מטבח מאפס, כלומר יש הבדל בין שיפוץ של המטבח לבין הזמנה של מטבח חדש. זה בא לידי ביטוי גם בבעלי המקצוע ובספקים שאנחנו בוחרים וכמובן גם בתקציב. יכול להיות שיהיה יותר זול לבנות מטבח מאפס, ויכול להיות שגם לא, הכל תלוי בסוג המטבח ובחומרים שאנחנו בוחרים. קריטריונים נוספים המשפיעים על מחיר של מטבח פרט לבעלי מקצוע וחומרי גלם כמו שיש, ארונות, חיפויים, רצפה ומוצרי חשמל הם כמובן גודל המטבח, גימורים, תאורה ואביזרים משלימים!

טיפים חשובים בתכנון ועיצוב מטבח מודרני

  1. שימו דגש על גודל המטבח והתאימו את המטבח לצרכים המדוייקים שלכם ושל בני הבית
  2. לא בכל מחיר כדאי להתקין במטבח אי, זה תלוי בגודל המטבח ובמטרות שלכם
  3. בחרו חומרי גלם איכותיים והשקיעו ברמת גימור גבוהה כדי שהמטבח ישרת אתכם לאורך זמן
  4. הוסיפו גאדג‘טים ופתרונות שיקלו את חייכם בשהות שלכם במטבח
  5. השקיעו בפתרונות אחסון איכותיים ומרובים
  6. קחו בעלי מקצוע כמו אדריכלית או מעצבת פנים המתמחה בתכנון ועיצוב מטבחים

לסיכום, המטבח הוא ללא ספק בין החללים הכי חשובים בבית שלנו ולכן חשוב להשקיע בתכנון קפדני שלו, כדי שנוכל להנות ממנו לאורך השנים.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!