מטבח חוץ למרפסת

מטבח בעיצוב אישי ! מחירים מיוחדים לאתר !

מטבחים מעוצבים אישית במחירים הזולים בישראל !

רוצים את מטבח החלומות? כזה שתוכלו להגיד שרק לכם יש כזה?
חייגו 072-3934091 או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

מטבח חוץ 

מגפת הקורונה יצרה שינויים רבים בתפיסת העולם של הישראלים לגבי איכות המגורים שלהם. רבים מהם שחשבו עד הסגרים שהדירה שבה הם גרים היא מתאימה להם, הבינו שלמעשה הם חייבים מרחבים ולא לגור בדירה רגילה. זו הסיבה שרבים מהם החליטו למכור את הדירה הקיימת שלהם ולקנות במקומה דירת גן, בית פרטי, או לחלופין דירה שיש בה מרפסת גדולה או כמה מרפסות. המגמה היא ליצור את האפשרות לצאת למרחב הפתוח וליהנות מהאוויר הצח, זמן איכות משפחתי ועם החברים. כיוון שהאוכל הוא תמיד נלווה לאירוח, הם הזמינו גם מטבח חוץ למרפסת או לגינה וכך יש אפשרות לבשל או להכין בשר בשיטת הברביקיו ולהגיש הכול חם לאורחים שיושבים סביב הדלפק או ברחבי המרפסת.

כדי ליצור הנאה שלמה לאורך כל השנה ולא רק בימים שבהם מזג האוויר הוא נוח, לא חם ולא קר מדי, רבים מבעלי הנכסים מזמינים גם אופציה של סגירת מרפסת חשמלית. הכוונה היא לשורה של זכוכיות מתקפלות לכל רוחבה של המרפסת. מדובר בזכוכית מחוסמת ייחודית ואפשר באמצעות הזכוכיות הנאספות לסגור את כל ההיקף של המרפסת או חלק ממנה על פי הצורך. בדרך זו יוצרים חלל סגור ומוגן וכך אפשר לבשל וליהנות מהשימוש של מטבח חוץ לאורך כל השנה, גם כאשר הגשם מטפטף על חלונות הזכוכית וכך ההנאה היא לא פחות ממושלמת.

מטבח חוץ לאירוח מושלם 

הרגלי האירוח של הישראלים הם יוצאי דופן, רובם אוהבים מאד לארח את המשפחה המורחבת ואת החברים למפגשים ולארוחות שונות בעיקר בסופי השבוע ובחגים. הם נערכים לכך מראש ודואגים שיהיו בביתם כל חומרי הגלם הנחוצים לבישול ולגריל כמו בשרים, ירקות, פירות והמון מוצרים נוספים. יש מקרים שבהם הם מכינים מראש מטעמים שונים ויש מקרים שבהם הם נהנים לבשל יחד. הטרנד של בישול באמצעות מטבח חוץ מקרב לבבות, האורחים ובני הבית נהנים מחלוקת המשימות, כל אחד תורם את חלקו ולאחר מכן הכול מתבשל בכיריים או צולים זאת על הגריל. 

יש הווי של עשייה משותפת וכולם נהנים מזמן איכות בעת ההמתנה עד שהמאכלים השונים יהיו מוכנים. כאשר בכל פעם הפעילות היא מגוונת וכוללת תפריטים אחרים, כולם עושים כל שניתן כדי שהארוחה תהיה מוצלחת ולא תיפול מהמבחר הגדול המוגש בתוכניות הטלוויזיה בנושא הקולינריה.

בחירה של ריהוט חוץ 

קיים היצע גדול של מטבח חוץ למרפסת ולכן כדאי להתייעץ עם המומחים לגבי הדגם שהוא הנכון ביותר לכל מרפסת. זאת בהתאם לגודלה של המרפסת ותוך חשיבה משותפת לגבי גודלו של הדלפק ואילו אלמנטים הוא יכלול. כמו כן מהו הגודל הנכון ביותר של הדלפק בהתאם לכמות האורחים שמגיעים בדרך כלל לחוויית הבישול והאכילה. 

גולת הכותרת הביתית 

עם הזמן וההסתגלות להימצאותו של מטבח חוץ, בני הבית אינם מבינים איך בעבר הם לא התקינו אופציה זו, כיוון שהיא מוסיפה רבות לאווירה הקסומה בבית. 

אז מה היה לנו בכתבה:
מטבחים מעוצבים אישית במחירים הזולים בישראל !

רוצים את מטבח החלומות? כזה שתוכלו להגיד שרק לכם יש כזה?
חייגו 072-3934091 או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי
הנגרים - מטבחים בעיצוב אישי

"הנגרים" - פועלת כבר למעלה מ13+ וסוחבת איתה אלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מטבח בהתאמה אישית ובלעדית. הצוות שלנו הוא מהמנוסים בארץ בנוסף למחיר הזול ביותר ולאיכות המוצרים.

072-3934091
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!